Про компанію Turbotechnic

Компанія Turbotechnic надає послуги з ремонту турбін, продажу картриджів, більше 12 років. За цей час ми напрацювали велику кількість задоволених клієнтів і безліч партнерів, як в Україні так і за її межами. Але найголовніше, що всі ці роки ми набули безцінного досвіду, і цьому є підтвердження дворічна гарантія.

Ми проводимо ремонт тільки з якісними деталями і відповідним обладнанням. Проводимо балансування турбіни в кілька етапів, це дає нам перевагу перед новими оригінальними турбокомпресорами з заводу виробника. Відновлені турбіни від компанії Turbotechnic прослужить вам так само довго, як і новий заводський турбокомпресор, але допоможуть вам заощадити велику частину вартості нової турбіни.

Так само наша компанія Turbotechnic пропонує повний спектр послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів.

Ми пишаємося своєю роботою, маючи власне СТО, повністю оснащене високоякісним обладнанням для вирішення будь-яких завдань. Ми завжди прагнемо перевершити очікування клієнтів!

Висока кваліфікація і великий досвід в обслуговуванні автомобілів, дозволило нам стати кращим центром технічного обслуговування автомобілів. Багато наших клієнтів, стали постійними і рекомендують нас своїм друзям, так як знають толк в якості.

Ми гарантуємо якість виконаних робіт. Тому ми готові безкоштовно вирішити будь-яку проблему, що виникла!

Точну діагностику можна провести лише на сучасному обладнанні, яке ми використовуємо при проведенні ремонтних робіт в TurboTechnic. Але можливу причину несправності майже завжди можна визначити по телефону.

Для отримання безкоштовної консультації звертайтесь за номерами:

(096) 732-37-37

(095) 732-37-37

(073) 732-37-37

Наша адреса: м. Киев, вул Якова Качури, 1А