Ремонт турбін у Львові

Правильне обране масло і своєчасне обслуговування автомобіля - гарантія безперебійної роботи турбіни. Цей показник дорівнює 500 000 пробігу автомобіля. Але, досить неправильної заміни повітряного фільтра, щоб привести турбокомпресор до дисбалансу. У таких випадках турбіна вимагає ремонту або заміни. Спеціалізований центр Turbotechnic виконує якісний і швидкий ремонт авто турбін у Львові. Фахівці компанії з величезним стажем в галузі готові виконати діагностику автомобіля, визначити несправність і усунути проблему з гарантією служби.

Принцип роботи турбокомпресора

Простота роботи турбокомпресора підкріплена ефективністю виконання основного завдання. Якщо зробити все поетапно, то робота турбіни відбувається в наступній послідовності:

  • У корпус компресора, через впускний колектор, надходять відпрацьовані гази;
  • Гази приводять у дію турбінне колесо. Руху допомагають спеціальні лопаті, які розташовані по діаметру колеса;
  • Колесо компресора стискає повітря, і за допомогою тиску впускає стиснене повітря у впускний колектор двигуна.

Простота і безперебійність роботи знижує ймовірність зносу турбіни. Робоча деталь готова служити не менше 10 років. Але, якщо нехтувати правилами догляду і ремонту, можна значно скоротити період використання турбіни.

Ремонт турбіни двигуна Львів: основні причини

Існує три основні причини виходу турбіни з ладу:

  • Попадання нефільтрованого повітря. Це призводить до підвищеного зносу лопатей турбінного колеса. Брудне повітря порушує баланс роботи турбіни, збільшується вібрація частин ротора, що призводить до необхідності ремонту;
  • Неякісне машинне масло. Автовласники часто обирають неоригінальний продукт, щоб заощадити. Фахівці нашої команди стверджують - якщо залити неякісне масло три рази, турбіна буде вимагати заміни;
  • Паливо поганої якості. Висока ціна на пальне змушує автолюбителів економити і заправляти ресурс на неперевірених АЗС. В результаті гази не згорають до кінця, що порушує роботу турбіни.

Як відбувається ремонт турбін у Львові?

Ремонт турбін - складне технічне завдання, з яким легко справляються наші майстри. Фахівці розбирають турбіну і діагностують обладнання на неполадки. Далі здійснюється ретельна чистка та мийка деталі. Після відбувається безпосередній ремонт турбіни, в залежності від обраних несправностей. Останніми етапами базової роботи буде шліфування ротора і розточування корпусу, балансування та збирання турбіни.

На базовий ремонт турбін у Львові ціна залежить від складності самої несправності. Середній та капітальний ремонт обійдеться замовнику дорожче. Також вартість ремонту турбіни у Львові залежить від виробника турбіни, моделі мотора і типу ротора.

Також компанія Turbo Technic здійснює ремонт турбін в містах Львівської області: Дрогобич, Жовква, Червоноград, Новий Розділ, Стрий, Самбір, Борислав, Трускавець, Новояворівськ, Соснівка, Кам'янка-Бузька, Золочів, Винники, Броди, Сокаль, Яворів, Стебник, Городок, Жидачів, Дубляни, Ходорів, Пустомити, Радехів, Старий Самбір, Мостиська, Буськ, Турка, Рава Російська, Великі Мости, Перемишляни, Сколе, Судова Вишня, Рудки, Моршин, Добромиль, Комарно, Новий Калинів, Бобрка Бібрка, Хирів, Белз, Глиняни, Угнiв.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін  Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot