Ремонт турбін у Харкові

Компанія Turbotechnic - це професійні майстри, які виконують ремонт бензинових та дизельних турбін, використання тільки якісних комплектуючих, виконання робіт строго в обумовлений термін. При технічному обслуговуванні застосовуються перевірені методи діагностики та усунення несправності.

Фахівці з бездоганною точністю обслуговують турбіни легкових та вантажних автомобілів, спецтехніки. Після відновлення механізм прослужить протягом довгого часу, а вартість ремонту турбін у Харкові більш вигідна, ніж покупка нового устаткування у заводу-виготовлювача.

Які марки автомобілів обслуговує компанія?

Великий досвід роботи майстрів і професійна кваліфікація дозволяють забезпечувати якісне обслуговування турбін різних моделей транспортних засобів. До найбільш відомих належать:

 • BMW серії «X», 740d;
 • Renault моделей Laguna, Megane, Scenic;
 • лінійка автомобілів Volkswagen;
 • Volvo і Citroen;
 • моделі DAF;
 • провідні автомобілі Hyundai.

Фахівці Turbotechnic виконають ремонт турбін будь-яких виробників. Пряма співпраця з офіційними дилерами турбін, застосування сучасних методів обслуговування - гарантія відмінного результату роботи та довговічною експлуатації обладнання.

Чому автовласники вибирають нас?

Професійний підхід до ремонту турбін і високий результат підтверджують позитивні відгуки задоволених клієнтів, які звернулися за допомогою в нашу компанію. Головні переваги вибору Turbotechnic:

 • доступна вартість ремонту або заміни турбіни;
 • використання в роботі запчастин тільки від оригінальних постачальників;
 • застосування сучасного обладнання для діагностики та технічного обслуговування;
 • великий асортимент виробів, можливість замовити турбіну з доставкою до Харкова;
 • короткий термін виконання робіт.

Тільки досвідчений майстер може правильно визначити несправність, запропонувати кращий варіант вирішення проблеми та відповідно до технічних стандартів виконати ремонт. Наші майстри - це висококваліфіковані фахівці, які багато років працюють з автомобілями різних марок.

Які бувають проблеми з турбінами?

Існує велика кількість причин, через які турбіна може вийти з ладу. Найчастіше до нас звертаються за допомогою в наступних ситуаціях:

 • знос елементів пристрою при тривалій експлуатації та високих механічних навантаженнях;
 • виникли в результаті зовнішніх факторів ушкодження, які виникають при неправильній експлуатації;
 • виникнення тріщин в системі повітряного шланга;
 • вихід з ладу прокладки;
 • несправність в результаті використання неякісного або забрудненого масла.

Чи допоможе зберегти правильне функціонування турбіни, значно зменшити знос постійна перевірка рівня масла. Воно обов'язково не повинно містити домішок або бути розведеним. Якщо проблеми уникнути не вдалося - звертайтеся до нас за допомогою!

Які терміни проведення ремонту ми пропонуємо?

Термін проведення ремонтних робіт залежить від ступеня несправності турбіни, складності у відновленні. Точний час, необхідне для обслуговування автомобіля узгоджується в кожному випадку індивідуально. Наші майстри пропонують найбільш оптимальні варіанти вирішення проблеми та приймаються за роботу.

Для зручності клієнтів передбачена можливість здійснення термінового ремонту. Весь комплекс робіт з діагностики турбіни, здійснення відновлення або заміни здійснюються нашими фахівцями всього за один день. Незважаючи на оперативність обслуговування ми гарантуємо високий результат.

Гарантія від компанії Turbotechnic

Ми абсолютно впевнені у високій якості надаваних послуг і застосовуються в роботі комплектуючих. Тому компанія Turbotechnic пропонує 2 роки гарантії для минулих ремонт авто турбін транспортних засобів. Пробіг значення не має. Такі умови є перевагою перед пропозиціями конкурентів на ринку аналогічних послуг.

Ми працюємо у Харкові, а також Києві, Одесі та Львові. Використання оригінальних комплектуючих, комплексний підхід до роботи і професіоналізм майстрів - основа популярності компанії Turbotechnic серед українських автомобілістів.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot