Ремонт турбін Fiat

При необхідності ремонту турбіни Fiat компанія Turbotechnic - краще рішення для автомобілістів. Кваліфіковані майстри проведуть комплексну діагностику проблеми, запропонують найбільш вигідний варіант вирішення проблеми. Клієнтам пропонуються доступні ціни на широкий перелік послуг і придбання комплектуючих.

Чому клієнти вибирають саме нас?

Фахівці Turbotechnic здійснюють ремонт і заміну турбін автомобілів Fiat відповідно до стандартів технічної та експлуатаційної безпеки. Великий досвід роботи майстрів дозволяє з точністю оцінити ступінь пошкоджень, виконати відновлення або установку нового вироби.

Позитивні відгуки клієнтів підтверджують високу якість послуг, що надаються. Компанія Turbotechnic здійснює професійний ремонт дизельних і бензинових турбін в різних містах України. Своєчасне обслуговування обладнання допоможе уникнути серйозних поломок в майбутньому.

«Симптоми» несправності турбіни Fiat

При виникненні проблем з функціонуванням турбіни проявляється ряд ознак, які характерні для штатної роботи автомобіля Fiat. До таких ознак належать:

 • значне зниження тяги, динаміки;
 • проблеми з набором оборотів мотором;
 • наявність блакитного диму з вихлопної труби;
 • присутність характерного для прогорів масла запаху;
 • шуми, постукування і гул з під капота.

Описані проблеми є сигналом до необхідності перевірки турбіни. Майстри Turbotechnic проведуть перевірку стану обладнання, виконають ремонт турбіни Фіат за максимально короткий термін.

Які моделі Fiat обслуговує Turbotechnic?

Фахівці нашої компанії працюють з будь-якими моделями автомобілів Fiat. Найчастіше звертаються за допомогою власники Fiat Scudo Fiorino, Idea, Palio, Punto, Sedici, Regata, Cinquecento, Panda, Tempra і інших знаменитих моделей італійського концерну.

При необхідності здійснення заміни турбіни майстри застосовують тільки оригінальні запчастини від офіційних дилерів. Це є гарантією довговічної роботи транспортного засобу навіть при високих експлуатаційних навантаженнях, надійності і безпеки зношеного обладнання.

Переваги звернення в компанію Turbotechnic

З кожним днем все більше клієнтів звертається за допомогою саме до нас. Переваги вибору послуг компанії Turbotechnic:

 • обслуговуванням автомобіля займаються тільки кваліфіковані майстри;
 • доступні ціни на послуги та комплектуючі;
 • ремонт турбіни Fiat здійснюється за максимально короткий термін, можливо виконання робіт за все за один день;
 • тривалий термін гарантійної підтримки;

Як проходить ремонт турбін Fiat?

Виконання ремонту - трудомісткий і складний процес, довіряти який слід тільки професіоналам. На першому етапі обслуговування турбіна очищається від масляного нагару, визначається причина несправності і ступінь пошкоджень. На другому етапі браковані деталі видаляються, а на їх місце встановлюються нові, проводиться балансування.

Третій етап - проведення функціональних випробувань за допомогою спеціального обладнання. Усуваються можливі підтікання масла, оцінюється робота турбіни. Завершальним етапом є остаточна балансування. Готове пристрій встановлюється на автомобіль Fiat.

Найбільш поширені несправності

Серед усіх звернень клієнтів можна виділити найпоширеніші причини звернення за ремонтом турбін Fiat:

 • механічні пошкодження обладнання при інтенсивній експлуатації і фізичний знос;
 • тріщини в системі повітряного шланга і знос прокладки;
 • пошкодження при використанні поганого або забрудненого твердими частинками масла.

Майстри компанії Turbotechnic впораються з будь-якою несправністю, виконають технічне обслуговування або заміну турбіни для Fiat.

Термін виконання ремонту

Підсумковий термін виконання всього комплексу робіт з технічного обслуговування залежить від складності проблеми, необхідних для відновлення процесів. Точний час розраховується в кожному індивідуальному випадку окремо.

Для клієнтів передбачена послуга термінового ремонту. Майстри компанії Turbotechnic виконують комплексне обслуговування турбіни протягом 24 годин. Ви отримуєте тільки високий результат роботи.

Гарантійні умови компанії

Ми пропонуємо гарантію 2 роки на виконані роботи та встановлене при технічному обслуговуванні обладнання. Такий підхід є основою для високої довіри клієнтів. Застосування тільки якісних комплектуючих дозволяє забезпечити функціонування турбіни автомобіля Fiat протягом довгого часу без необхідності повторної заміни. На гарантію не впливає пробіг транспортного засобу.

Самостійний ремонт турбіни: так чи ні?

При виникненні несправності деякі вирішують здійснити самостійний ремонт турбіни. Такий підхід може викликати ряд проблем і ще більшу поломку. Ціни на ремонт турбін Fiat від компанії Turbotechnic доступні для автомобілістів. Навіщо ризикувати машиною, якщо можна звернутися за допомогою до професіоналів?

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot