Ремонт турбін MAN

Компанія Turbotechnic проводить обслуговування та ремонт турбокомпресорів MAN будь-якої складності. Сучасне обладнання та висока кваліфікація наших майстрів дозволяє відновлювати наддув після найсерйозніших пошкодженнях швидко, якісно, з гарантією.

Ознаки несправності турбокомпресорів

Турбіна для MAN - високотехнологічний вузол, який при роботі розвиває високі обороти. Навіть невелике зношування внаслідок попадання сторонніх часток може стати причиною швидкого виходу з ладу. Термін служби турбін досить високий, але низька якість палива, масла, ігнорування технічного обслуговування може його значно скоротити. Про порушення в роботі турбокомпресора можна судити за такими ознаками:

 • падіння потужності двигуна;
 • збільшення витрати палива;
 • поява стороннього шуму;
 • продукти згоряння білого, сизого або чорного кольору;
 • висока витрата масла.

Категорично не рекомендується проводити демонтаж і ремонт турбін MAN вузла самостійно. Для перевірки допусків, посадок, розмірів, проведення балансування необхідно високоточне обладнання, яким оснащені деякі сервіси. Без його використання відремонтувати якісно турбіну неможливо.

Діагностика турбокомпресора

Наші майстри проводять діагностику комплексно:

 • в першу чергу проводиться візуальний огляд, чи немає протікань масла, чи всі трубопроводи цілі;
 • виконується чистка та промивка вузла;
 • перевірка площині дотичних поверхонь, допусків і зазорів;
 • перевірка турбін на спеціальному стенді;

Залежно від результатів діагностики, фахівці визначають технологію проведення ремонту, виявляють зношені і вийшли з ладу деталі для їх заміни. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини від надійних постачальників, які гарантують довгий термін служби.

Як відбувається ремонт

Ремонт турбін МАН включає комплекс складних операцій по заміні зношених деталей і доведення параметрів роботи наддуву до номінальних показників. Після того, як точно визначена причина несправності, клієнту повідомляють вартість ремонту.

Роботи проводять висококваліфіковані майстри, які знайомі з конструкцією турбокомпресора MAN, знають особливості їх роботи і ремонту. Після закінчення ремонту проводиться балансування турбін, вузол проходить перевірку на стенді, тільки після цього монтується на автомобіль.

Turbotechnic - вузькоспеціалізована компанія, яка займається ремонтом і обслуговуванням турбокомпресорів будь-якої складності, Ви можете звернутися до нас за ремонтом турбін MAN будь-яких моделей, зокрема таких популярних, як F 2000, F 90, L 2000, TGS, TGX, LE, TGA, TGL , ME, TGM.

Чому варто звернутися в нашу компанію

 • Ми займаємося професійним ремонтом турбокомпресорів в Києві, Одесі, Харкові. Львові та інших регіонах України будь-якого ступеня складності.
 • Наша компанія на ринку 12 років, за цей час ми відточили робочий процес, налагодили стосунки з надійними постачальниками і оснастили наш центр сучасним обладнанням. Це дозволяє нам виконувати найскладніший ремонт турбокомпресорів на високому рівні і давати гарантію 2 роки.
 • Ми пропонуємо доступні ціни - ремонт турбонаддува від 600 гривень. При цьому цінуємо час кожного клієнта і гарантуємо оперативність. Можливий терміновий ремонт, який наші майстри виконають за 1 день. Можлива доставка по Україні.
Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot