Ремонт турбін DAF

При несправному турбокомпресорі DAF експлуатувати автомобіль не рекомендується, так як це може завдати шкоди деяким елементам двигуна. Міняти його не обов'язково. Компанія Turbotechnic проводить ремонт турбокомпресора в Україні будь-якої складності. Наш центр оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє проводити високоточні роботи з таким складним вузлом. Ми даємо гарантію на нашу роботу 2 роки.

Діагностика турбокомпресора DAF

Запорука успішного ремонту - якісна діагностика. Турбіна працює на високих оборотах, навіть невеликий люфт або вироблення може привести до порушення її роботи.

Наші майстри проводять:

  • візуальний огляд;
  • комп'ютерну діагностику;
  • розбирання турбін;
  • дефектацию.

Після цього клієнту озвучується причина поломки, вартість і технологія ремонту. При діагностиці турбіни для Daf перевіряється і сам двигун, так як проблема може бути в порушенні роботи деяких його систем. Наші майстри проводять перевірку всіх розмірів і допусків, визначають деталі, які підлягають заміні. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини від надійних виробників.

Категорично не рекомендується самостійно виконувати діагностику або ремонт турбіни Даф. Для цього необхідно високоточне обладнання, яке є в спеціалізованих центрах. Некваліфіковане втручання призведе до дорогого ремонту.

Ремонт турбокомпресорів DAF

Ремонт турбіни необхідно довірять професіоналам високого рівня, які здатні вирішити будь-яку проблему і гарантувати результат. В обов'язковому порядку проводиться промивка всіх каналів, проводиться моніторинг дотичних поверхонь на предмет якості прилягання. Якщо воно незадовільне - поверхні шліфуються, в деяких випадках може знадобитися заміна випускного колектора.

Після усунення причини несправності і заміни зношених деталей, вузол збирається. При цьому проводиться вимір всіх допусків і посадок, проводиться балансування. Якщо зауважень до роботи вузла немає, він встановлюється на автомобіль. При ремонті турбокомпресора потрібно паралельно провести заміну масла, масляного і повітряного фільтрів.

Виконуємо ремонт наддуву для DAF: 200, 400, 45, 45 LF, 65 CF, 75 CF, 85 CF, 95 ATI, 95 XF, LF 45, LF 55, XF 105 та ін.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін  Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot