Ремонт турбін Nissan (Ніссан)

Компанія Turbotechnic здійснює обслуговування та ремонт турбін Ніссан будь-якого рівня складності. У нас працюють досвідчені механіки з високою кваліфікацією, використовується специнструмент і сучасне обладнання. Це дозволяє пропонувати низькі ціни і гарантувати високу якість. Ми відновимо турбокомпресор і він прослужить вам так само довго, як і новий.

Як визначити, що турбіна несправна

Щоб продовжити ресурс турбонаддува, необхідно дотримуватись рекомендацій виробника. Своєчасна заміна масла, повітряного фільтра, регулярне технічне обслуговування автомобіля дозволяє продовжити термін служби турбіни для Nissan в рази. Порушення цих рекомендацій веде до появи збоїв. Факт несправності наддуву можна визначити по ряду ознак:

 • продукти згоряння сизого кольору (чорного у дизельних двигунів);
 • автомобіль став споживати більше палива;
 • потужність двигуна помітно впала;
 • зросло споживання масла;
 • з-під капота чути свист або виття.

Поява таких ознак говорить про те, що наддув працює ненормально. В такому випадку експлуатувати автомобіль не рекомендується, так як це може призвести до більш серйозних несправностей турбіни та завдати шкоди двигуну. Звертайтеся в наш сервіс, наші співробітники проведуть комплексну діагностику, ремонт турбін Ніссан, замінять зношені і пошкоджені компоненти на нові, оригінальні.

Як проводиться діагностика

У нас працюють майстри, які мають досвід роботи з турбінами Ніссан, знають особливості їх конструкції та ремонту. В першу чергу вони проводять візуальний огляд вузла, перевіряється цілісність трубопроводів.

При необхідності тестуються деякі системи двигуна:

 • перевіряється робота вихлопної системи;
 • змиритися тиск масла;
 • перевіряється компресія.

Після зняття турбіни вона очищається від пилу і бруду, на спеціальному обладнанні проводиться промивка всіх каналів, перевіряються допуски, площину дотичних поверхонь.

Тестування турбонаддува проводиться на комп'ютерному стенді, який зчитує показання роботи вузла, виявляє відхилення і дозволяє максимально точно визначити причину несправності. Після завершення тестування, майстри повідомляють власнику автомобіля результати, вартість робіт і вибирають технологію ремонту.

Як проводиться ремонт

Зламані деталі або ті, знос яких перевищує допустиме значення, змінюються. Ми виробляємо заміну на нові, оригінальні запчастини, які купуємо у надійних постачальників. Якщо необхідно, проводиться шліфування дотичних поверхонь для забезпечення герметичності.

Зібраний картридж встановлюють на стенд, на якому проводиться балансування. Якщо виявлений дисбаланс, він усувається. Далі проводиться збірка вузла і повторна перевірка його працездатності. При відсутності відхилень наддув встановлюється на автомобіль.

У більшості випадків наші майстри відновлюють турбіну навіть при виявленні найскладніших проблем. Але в деяких випадках ремонт турбін Nissan неможливий або недоцільний. Тоді власнику рекомендується провести заміну вузла.

Наша компанія проводить ремонт турбонагнетателя Ніссан наступних моделей: Nissan 200SX, 300ZX, 350Z, Almera, AlmeraClassic, Altima, Armada, Atleon, Avenir, Bassara, Bluebird, Cabstar, Cedric, Cefiro, Cima, Crew, Cube, Datsun, Elgrand, Gloria, GT-R, Juke, Largo, Laurel, Leaf, Liberty, Lucino, March, Maxima, Micra, Moco, Murano, Navara, Note, NP300 і інших. Ми впевнені в якості і даємо гарантію два роки.

Довіряйте професіоналам

Самостійно проводити ремонт такого складного і високоточного вузла, як турбонаддув - не можна. Для цього необхідні спеціальні знання і складне обладнання, яке є тільки в професійних сервісах. Компанія Turbotechnic більше 12 років займається ремонтом турбокомпресорів для вантажних автомобілів, легкових, катерів, кораблів, стаціонарних силових установок будь-якої складності. Ми - професіонали своєї справи, завжди гарантуємо якість і надаємо комплекс супутніх послуг.

Ми працюємо в Львові. Одесі, Києві, Харкові, інших регіонах. Нас вибирають, завдяки ряду переваг:

 • терміновий ремонт турбокомпресора від 1 дня;
 • гарантія два роки;
 • ціни на ремонт від 600 гривень;
 • безкоштовна доставка;
 • високий рівень якості;
 • високий рівень сервісу.

Якщо ви підозрюєте, що турбіна несправна - зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери дадуть безкоштовну консультацію, стосовно діагностики та ремонту.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot