Ремонт турбін Mitsubishi (Мітсубісі)

Якщо турбокомпресор вашого Мітсубісі вийшов з ладу, міняти його необов'язково. Є й інший варіант. Ми допоможемо заощадити ваші гроші - компанія Turbotechnic проводить ремонт турбін Mitsubishi будь-якої складності. У нас працюють висококваліфіковані механіки, що мають досвід роботи з турбонаддувом Мітсубіші. Центр оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє швидко проводити діагностику і ремонт. Ми впевнені в якості робіт і даємо гарантію 2 роки.

Ознаки несправності турбонагнетателей

Турбіни можуть виходити з ладу раніше терміну, передбаченого виробником. Найчастіше це трапляється через халатне ставлення до ТО (несвоєчасна зміна повітряного фільтра, масла і т.д.). Турбіна значно впливає на роботу двигуна, якщо вона несправна, це легко визначити:

 • істотно знижується потужність двигуна;
 • підвищується витрата палива, масла;
 • продукти згоряння приймають неприродний колір (синій, іноді чорний або білий);
 • турбіна починає свистіти.

Такі ознаки не можна ігнорувати. Незважаючи на те, що автомобіль знаходиться на ходу, експлуатувати його категорично не рекомендується. Це може привести до появи несправностей в самому двигуні і, як наслідок - дорогого ремонту. Звертайтеся в нашу компанію. Досвідчені майстри проведуть діагностику і усунуть несправність.

Діагностика і особливості ремонту

Діагностика виконується комплексно. Спочатку проводиться візуальний огляд наддуву. Оглядаються патрубки, трубопроводи, перевіряється, чи немає масляних патьоків. Після цього турбіну знімають і проводять такі роботи:

 • турбокомпресор тестують на спеціальному стенді;
 • вузол розбирають;
 • проводять очистку від пилу, бруду;
 • промивають канали, тракти;
 • перевіряють ступінь зносу деталей;
 • виконують перевірку деяких систем двигуна, які впливають на роботу наддуву.

В більшості випадків турбіна підлягає відновленню. Це дозволяє заощадити, адже вартість покупки нового вузла висока. Після того, як визначена причина несправності, її повідомляють власнику автомобіля і озвучують вартість ремонту. Ціна робіт варіюється, залежить від ступеня складності, необхідності заміни деталі і інших чинників. Після ремонту проводять балансування і перевірку наддуву на спеціальному стенді.

Чи варто проводити ремонт своїми руками?

Категорично не рекомендується проводити ремонт турбін Мітсубісі самостійно в домашніх умовах. Турбіна - складний механізм, для роботи з яким необхідно високоточне обладнання. Непрофесійне втручання може посилити проблему і підвищити вартість ремонту.

Наш центр оснащений сучасним, високотехнологічним обладнанням, що дозволяє проводити діагностику і ремонт турбонагнетателя на високому рівні. До роботи допускаються тільки фахівці з високою кваліфікацією, які мають великий досвід роботи з турбінами цього виробника.

Наша компанія проводить обслуговування та ремонт турбокомпресора Mitsubishi наступних моделей3000 GT, Еіртек, Міраж, Монтеро, Мінікаб, Паджеро, Ліберо, Лансер, Галант, Екліпс, Діамант, Кольт, Челленджер, Сигма і інших.

Чому варто звернутися до фахівців Turbotechnic

Якщо ви хочете відновити працездатність турбіни і заощадити при цьому - звертайтеся в компанію Turbotechnic.

 • Ми більше 12 років займаємося ремонтом турбонаддувов до різних моделей Mitsubishi будь-якого ступеня складності.
 • У нас ви отримуєте високу якість сервісу і гарантію 2 роки на відремонтований вузол.
 • Наш центр обладнаний сучасним обладнанням. Ми чітко налагодили робочий процес, завдяки чому гарантуємо клієнтам найкоротші терміни (від 1 дня) і найнижчі ціни на ремонт (від 600 гривень).
 • Наша компанія працює в Києві, Одесі, Львові, Харкові та інших регіонах України. Можлива доставка будь-яким зручним для вас способом.

Пам'ятайте, чим раніше ви звернетеся до професіоналів, тим вище ймовірність відновлення турбіни для Mitsubishi. Докладні консультації за телефонами: (096) 732-37-37, (095) 732-37-37, (073) 732-37-37.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot