Ремонт турбін Ford

Потрібно терміновий ремонт турбіни Ford? Фахівці компанії Turbotechnic пропонують комплексне технічне обслуговування обладнання американської марки автомобілів «Форд». Весь комплекс робіт виконується майстрами за максимально короткий термін, заздалегідь узгоджений з клієнтом. Висока якість послуг, що надаються підтверджують численні позитивні відгуки автомобілістів.

Особливості роботи фахівців компанії Turbotechnic

Обслуговування турбін автомобілів Ford - завдання, з якою впораються тільки професіонали. Саме тому компанія Turbotechnic зібрала команду кваліфікованих майстрів, які багато років працюють над вирішенням найскладніших завдань по ремонту та заміни турбін.

Ми пропонуємо тільки якісні комплектуючі від офіційних постачальників. Такий підхід є гарантією довговічності і максимальної ефективності в роботі транспортного засобу. Ремонт турбіни Форд може стати вигідною альтернативою придбання дорогих нових комплектуючих. Саме тому перед початком обслуговування ми проводимо обов'язкову діагностику.

Які головні ознаки несправності турбіни?

Одна з найбільш поширених причин - брак масла, який відбувається при падінні тиску в системі. Результатом такої несправності стає перегрів радіальних підшипників. Турбіна зношується, заклинює і виходить з ладу. Вирішити проблему допоможе тільки заміна турбіни. Якщо заздалегідь звернути увагу на поломку, то досить буде ремонту.

Для моделей Форд Транзит характерна технічна особливість, яка широко обговорюється автомобілістами. Йдеться про встановленому в основу пелюсткової насоса, який при значному пробігу транспортного засобу починає чинити негативний вплив на тиск масла. Наші майстри допоможуть вчасно визначити і усунути проблему, здійснити ремонт турбіни.

З якими моделями Ford ми працюємо?

Майстри компанії Turbotechnic працюють як з поширеними моделями автомобілів Форд, так і більш рідкісними. До числа транспортних засобів, обслуговування яких ми готові виконати відносяться:

 • знамениті флагманські моделі автоконцерну - Aspire, Escape, Galaxy, Transit, Mondeo, Focus;
 • навіть сильно пошкоджені турбіни моделей Bronco, Tempo, Taurus, Ranger, FocusRS, FocusST і інші;
 • преміум моделі Mustang, Windstar, Contour

Правильне технічне обслуговування турбін - гарантія довговічної роботи транспортного засобу навіть при високих експлуатаційних навантаженнях. Комплектуючі нам поставляють тільки офіційні дилери провідних компаній-виробників світу.

Переваги вибору нашої компанії

З кожним роком все більше автомобілістів звертаються за допомогу в компанію Turbotechnic при необхідності термінового ремонту турбін Ford. Основні переваги:

 • великий досвід роботи майстрів, які виконують навіть найскладніший ремонт;
 • застосування сучасного обладнання для діагностики та відновлення турбін;
 • доступні ціни на широкий спектр послуг фахівців, а також нові комплектуючі для автомобілів Форд;
 • дотримання термінів виконання робіт.

Тільки кваліфікований майстер правильно визначить несправність, запропонує найбільш підходящий варіант вирішення проблеми.

Як проходить ремонт і які найбільш поширені несправності?

Перед початком ремонту майстри компанії Turbotechnic проводять комплексну діагностику обладнання, яка дозволяє визначити ступінь зносу, характер несправності. У ряді випадків обов'язкова заміна турбіни для Ford не потрібно. В такому випадку фахівець виконує ремонт. До числа типових проблем відносяться:

 • механічні пошкодження в результаті експлуатаційних навантажень;
 • фізичний знос обладнання;
 • поломка прокладки або виникнення мікротріщин в шлангу подачі повітря;
 • використання автовласником неякісного або забрудненого масла.

Дотримання простих правил експлуатації автомобілів Форд дозволить підтримати роботу техніки на протязі багатьох років навіть при великому пробігу.

Який термін ремонту автомобіля Форд?

Термін проведення ремонтних робіт залежить від складності робіт по відновленню або заміні пристрою. Ціна на ремонт турбін Ford від компанії Turbotechnic може відрізнятися в залежності від типу моделі, технічних особливостей транспортного засобу. Ми пропонуємо 2 роки гарантії, що також є показником високої відповідальності перед клієнтами.

Ремонт або заміна турбіни вимагають професійного підходу кваліфікованого майстра. При самостійному обслуговуванні існує ймовірність завдати ще більші пошкодження. Саме тому звернення до фахівців компанії Turbotechnic - краще рішення для автомобілістів.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot