Ремонт турбін Lexus

Марка Lexus завоювала величезну популярність по всьому світу, завдяки комфорту, безпеки і надійності своїх автомобілів. Однак навіть власники такого надійного автомобіля, як Лексус, можуть зіткнутися з виходом з ладу турбіни, що неминуче позначиться на роботі двигуна. Але що робити, якщо вам терміново знадобився ремонт турбокомпресора, а ви не знаєте куди звернутися, щоб ремонт був здійснений на найвищому рівні, і вам не довелося знову звертатися в сервіс, через кілька днів після так званого «ремонту» некваліфікованих фахівців? Звертайтеся в цьому випадку в нашу компанію «Turbotechnic», ми здійснюємо високоякісний ремонт турбін автомобілів марки Lexus в Україні, наші СТО знаходяться в Києві, Львові, Харкові та Одесі.

Ознаки несправності турбіни

Отже, якщо ви помітили, що двигун вашого Lexus став нестійкий працювати, зверніть увагу на наступні ознаки, які говорять про несправності турбіни:
1. Збільшення витрати палива;
2. Дим з вихлопної труби придбав сизий відтінок;
3. Втрата потужності двигуна;
4. Сторонні шуми в моторі.
Отже, якщо ви відзначили у свого автомобіля один з цих ознак, то швидше за все є певні проблеми з турбонаддувом, основним елементом якого є турбіна.

З якими марками Lexus ми працюємо?

Завдяки великому досвіду роботи і наявності значного багажу знань, ми здійснюємо ремонт турбін автомобілів марки Lexus різних моделей, таких, як GX, LC, RC, LS і так далі. Цей далеко не повний перелік моделей, з якими працюють наші фахівці, вони здійснюють ремонт турбін абсолютно всіх автомобілів марки Lexus.

Чому клієнти йдуть від нас задоволеними

В нашій компанії панує філософія, що клієнт завжди повинен залишатися задоволеним проведеним ремонтом та роботою компанії, тому ми:
1. Тримаємо ціни на низькому рівні;
2. Здійснюємо ремонт якісно і в короткі терміни;
3. Встановлюємо тільки оригінальні комплектуючі, перевірені часом;
4. Даємо гарантію на роботу.
Крім цього, наші співробітники дуже ввічливі з клієнтами, тому звернувшись до нас, ви ще і залишитеся заряджені позитивним настроєм на весь день!

Як проходить ремонт турбіни для Lexus

Для зручності виконання робіт, весь процес поділений на три етапи:

  1. Діагностика. Наші співробітники визначають точну причину несправності, щоб виключити ремонт деталей, що не впливають на роботу турбонаддува.
  2. Розбирання турбін і визначення стану комплектуючих. В ході цього етапу наші співробітники визначають, які частини можна відремонтувати, а які необхідно замінити.
  3. Безпосередньо ремонтні роботи. Відбувається відновлення деталей, у яких невисокий відсоток зносу, придатні до ремонту - замінюються, потім турбіна збирається.

Найбільш часті несправності турбін автомобілів марки Lexus

Так як турбіна - елемент, який піддається величезним навантаженням в екстремальних умовах, він може прийти в непридатність через різноманітні причини, найбільш частими є:

  1. Механічне пошкодження сторонніми предметами;
  2. Витік повітря, внаслідок порушення герметичності турбокомпресора;
  3. Несправність перепускного клапана;
  4. Аббразівний знос підшипників.

Терміни ремонту

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому здійснюємо ремонт турбіни Lexus в найкоротші терміни - за 24 години!

Наші гарантії

Ми знаємо, як важливо, щоб клієнт після ремонту свого автомобіля не переживав, що усунена несправність знову повернеться, тому ми даємо гарантію на ремонт турбіни Lexus строком на 2 роки!

Чи варто робити ремонт турбін самому?

Ремонт турбін Lexus - це дуже відповідальний процес, до якого потрібно приступати тільки в тому випадку, якщо у вас є необхідний досвід і відповідне обладнання. Якщо ви хочете відремонтувати турбокомпресор озброївшись лише знаннями з інтернету - поспішаємо вас попередити, робити цього не варто, адже некваліфікований ремонт дуже часто призводить до більш серйозних несправностей авто.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін  Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot