Діагностика турбіни дизельного і бензинового двигунів

Регулярний огляд технічного стану турбін дає можливість запобігти дорогий ремонт. Діагностика турбін повинна виконуватися фахівцями з використанням спеціального обладнання та інструментів.

В яких випадках потрібна перевірка турбіни

Незважаючи на те, що виробник гарантує 10 років безперебійної роботи турбокомпресора, вийти з ладу він може раніше. Щоб своєчасно виявити ознаки несправності ми, як фахівці компанії «Turbotechnic», рекомендуємо звертати увагу на нестандартну поведінку транспортного засобу, а саме:

 1. Різке зниження тяги (потужності).
 2. При роботі силового агрегату чутні сторонні шуми, скрегіт, свист.
 3. Витік або збільшення його витрати масла.
 4. Заклинило роторний вал: лопаті обертаються з працею.
 5. При капітальному ремонті силового агрегату.
 6. При купівлі вживаних турбін.

Перевірка вузла знадобиться після виконання комплексу комп'ютерних діагностичних заходів, якщо комп'ютер вказує на необхідність діагностики турбокомпресора.

Перевірка наддуву турбіни як метод виявлення пошкоджень

Навіть сторонній предмет невеликих розмірів може стати причиною серйозної поломки. Пошкодження на крильчатці видно не озброєним оком. При виявленні пошкоджень необхідно звернутися до майстрів сервісного центру, так як може знадобитись термінова діагностика турбіни.

Несвоєчасне звернення до фахівців може стати причиною повного руйнування вузла і загрожує серйозними проблемами для двигуна. Як наслідок, дорогий ремонт неминучий.

Ми заявляємо, що перевірка наддуву необхідна, коли по колу валу або підшипників помітні подряпини. Це вказує на використання неякісного масла. Проблема може виникнути в результаті ігнорування норм по заміні фільтрів.

Види діагностики турбокомпресора

Роботи можуть виконуватися декількома способами:

 • З демонтажем турбіни

Знявши турбіну з автомобіля, визначається її стан шляхом візуального огляду силової установки. На проблеми вказують механічні пошкодження компресора, лопатей коліс, сліди витоку масла. Це не повний перелік, за якими ми візуально визначаємо проблеми механічного характеру.

 • Без зняття турбокомпресора з авто

Діагностика турбіни дизельного двигуна проводиться з використанням спеціального обладнання. На початковому етапі ми перевіряємо:

 • Датчик тиску повітря. Діагностичний прилад підключається за допомогою спеціального роз'єму і зчитується інформація про стан вузла.
 • Вихід з турбокомпресора. Підключаємо прилад з манометром для зняття замірів. Після проведення робіт майстер нашого підприємства видає висновок про стан турбіни дизельного силового агрегату.

Діагностика турбіни бензинового двигуна може виконуватися за вищевказаною схемою і / або на заведеному силовий агрегат. Наші фахівці, проводять візуальний огляд, перевіряють стан патрубків на предмет тещин та інших дефектів впускного і випускного колектора. Звертаємо увагу на необхідність перевірки роботи вакуумного і запобіжного клапана, в тому числі EGR.

Чи можна зробити діагностику своїми руками

Самостійно виконати діагностичні роботи - ми не рекомендум, так як для цього необхідні практичні знання і спеціальне допоміжне обладнання. У разі виявлення причини несправностей, рекомендуємо негайно звертатися за допомогою до фахівців. У компанії «Turbotechnic» ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану консультацію і можливість провести якісний ремонт бензинової і / або дизельної турбіни.

Переваги співпраці з нами

Якщо вам потрібна діагностика турбіни в Києві звертаєтеся за допомогою до фахівців компанії «Turbotechnic». Працюючи на ринку послуг з ремонту дизельних і бензинових турбін більше 12 років:

 1. Ми даємо 2 роки гарантії незалежно від пробігу автомобіля.
 2. В роботі дотримуємося рекомендацій виробника і використовуємо оригінальні запчастини.
 3. Ми гарантуємо якісний ремонт і діагностику вузла. Пропонуємо сервіс європейського рівня.
 4. Роботи виконуються в строго обумовлені терміни.
 5. Ціни на діагностику турбін не перевищують середньостатистичні показники по місту і області.
 6. Працюємо по всій Україні. Здійснюємо адресну доставку реставрованих вузлів, в тому числі по містах: Львів, Харків, Одеса.

По Києву доставка здійснюється за рахунок компанії «Turbotechnic». Телефонуйте, ми відкриті для діалогу і співпраці!

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot