Ремонт турбін Opel

Компанія Turbotechnic відновлює турбіни для Opel в Києві за 24 години. Наш центр оснащений високоточним обладнанням, що дозволяє проводити ремонт на високому рівні з гарантією 2 роки.

Як визначити несправність турбіни

Якщо не проходити своєчасно технічне обслуговування, це може негативно позначитися на роботі двигуна. Несвоєчасна заміна повітряного фільтра, використання неякісного масла веде до швидкого зносу наддуву і, як наслідок - виходу його з ладу.

Експлуатувати автомобіль з несправною турбіною категорично не рекомендується, так як це може призвести до більш серйозних несправностей і дорогого ремонту. Несправна турбіна себе проявляє в такий спосіб:

 • з'являється сторонній шум з боку наддуву;
 • вихлопні гази синього, білого або чорного кольору;
 • потужність двигуна помітно знижується;
 • підвищується витрата палива і масла.

Поява таких ознак є вагомою підставою для проведення діагностики турбонагнетателя. Наші фахівці проводять комплексне тестування вузла на спеціальному обладнанні. Ми точно визначимо причину несправності, перевіримо ступінь зносу деталей і замінимо їх на якісні, оригінальні.

Діагностика турбіни і її відновлення

Діагностика починається з візуальної перевірки вузла і трубопроводів, які його живлять. Якщо несправність визначити не вдалося, турбіна демонтується, встановлюється на комп'ютерний стенд, де проходить тестування. Його результати дають уявлення про характер несправності, але точно її можна визначити лише після розбирання вузла. Наші механіки:

 • розбирають наддув;
 • проводять його очищення, промивають всі канали;
 • проводять заміри зазорів, допусків;
 • перевіряють роботу вихлопної системи;
 • перевіряють тиск масла.

Якщо деталь (деталі) зламана або має високу ступінь зносу, її необхідно замінити. Після визначення причини несправності приймається рішення про технології ремонту та проводиться попередній розрахунок вартості. Не варто проводити ремонт самостійно вдома, так як некваліфіковане втручання лише посилить проблему.

Ми цінуємо час клієнта і гарантуємо виконання ремонту в найкоротші терміни з гарантією. Можливий терміновий ремонт турбіни Opel - наші майстри відновлять турбонаддув протягом 1 дня.

Після заміни деталей проводиться обов'язкова балансування, якщо присутній дисбаланс - він усувається. Завершальний етап ремонту - тестування турбокомпресора на спеціальному стенді, після чого він встановлюється на автомобіль.

Ми проводить ремонт турбін Oпель таких моделей, як: Opel Arena, Astra, AstraFamily, Antara, AstraOPC, Calibra, Campo, Cascada, Combo, Corsa, CorsaOPC, Frontera, GT, Insignia, InsigniaOPC, Meriva, Mokka, Monterey, Movano, Omega , Signum, Sintra, Speedster та інших.

Чому обирають нас

Turbotechnic - вузькоспеціалізована компанія, яка виконує професійний ремонт турбонагнетателя до різних моделей автомобілів будь-якої складності. Клієнти нас вибирають, завдяки ряду переваг:

 • використовуємо сучасне обладнання;
 • до роботи допускаються лише досвідчені, висококваліфіковані майстри;
 • даємо гарантію 2 роки;
 • пропонуємо найнижчі ціни на ремонт (від 600 грн);
 • є доставка в будь-який регіон;
 • терміновий ремонт турбокомпресора Opel за 1 день;
 • висока якість робіт.

Ми працюємо у Львові, Одесі, Харкові, Києві та інших регіонах України. Звертайтеся, ми відремонтуємо турбіну вашого Opel і допоможемо заощадити на покупці нового вузла.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot