Ремонт турбін Peugeot

Компанія Turbotechnic проводить професійний ремонт турбокомпресорів Peugeot в Україні. Ми допоможемо заощадимо ваші гроші, так як відновлюємо турбіну в самому запущеному випадку, що значно дешевше, ніж купівля нового вузла. Високий професіоналізм наших майстрів і сучасне обладнання дозволяє виконувати всі роботи на високому рівні. Ми даємо гарантію 2 роки.

Ознаки несправності турбокомпресорів

Турбокомпресор - важливий вузол двигуна. Порушення його роботи відразу себе проявляє. Найбільш поширені ознаки несправності турбін:

 • сторонній шум з боку турбокомпресора;
 • потужність машини падає, це відчувається при різкому розгоні;
 • підвищився витрата палива;
 • спостерігається витрата масла, іноді підтікання;
 • продукти згоряння мають нехарактерний синій, іноді білий або чорний колір.

Кожен з цих симптомів з високою ймовірністю свідчить про неполадки в роботі турбіни, але може говорити і про інше характер несправності. Тому необхідно звернутися в нашу компанію, де досвідчені фахівці проведуть комплексну перевірку працездатності системи.

Важливо! Якщо для вас важливі терміни, ми надаємо послугу «терміновий ремонт». У цьому випадку ремонт турбін Пежо буде виконано протягом 1 дня.

Категорично не рекомендується самостійно здійснювати будь-які дії. Некваліфіковане втручання може посилити проблему і спричинити за собою більш складний і дорогий ремонт. Звертайтеся до професіоналів. Наші майстри мають великий досвід роботи з турбінами марки Peugeot, знають особливості їх конструкції та нюанси ремонту.

Діагностика турбокомпресора Peugeot

Діагностика є найбільш важливим етапом, вона дозволяє виявити причину і визначити, чи доцільно проводити ремонт турбін Peugeot або необхідна заміна вузла. Якісна перевірка можлива лише на спеціальному обладнанні, яким оснащений центр.

Наші майстри проводять:

 • візуальний огляд вузла без демонтажу турбін;
 • перевірку цілісності патрубків і трубопроводів;
 • комп'ютерну діагностику;
 • перевірку систем двигуна, які впливають на роботу турбокомпресора.

До роботи допускаються лише кваліфіковані фахівці, що мають досвід роботи з турбонагнітачами автомобілів марки Peugeot. Після визначення причини вони приймають рішення про технології ремонту і необхідності заміни зношених деталей. Ремонт турбокомпресора проводиться з використанням оригінальних комплектуючих, які ми закуповуємо у надійних постачальників.

Етапи ремонту турбін

Після проведення діагностики клієнту повідомляється ступінь пошкодження вузла і попередньо розраховується вартість робіт. Процедура відновлення турбін складна. Майстри першу чергу звертають увагу на відсутність масляних патьоків, перевіряють щільність прилягання поверхонь (при неякісній - поверхні шліфуються).

Не залежно від причини поломки, виконуються наступні роботи:

 • промивання турбін, в тому числі масляних каналів і каналів охолодження;
 • заміна втулок і кілець ущільнювачів;
 • заміна масла і масляного фільтра;
 • балансування;
 • тестування вузла після ремонту.

Ми обслуговуємо турбіни для Peugeot таких моделей, як: Peugeot 106, Peugeot 107, Peugeot 205-208, Peugeot 301, Peugeot 306- 308, Peugeot 405- 408, Peugeot 508, Peugeot 605, Peugeot 607, Peugeot 806, Peugeot 807, Peugeot 1007, Peugeot 3008, Peugeot 4007, Peugeot 5008, Peugeot Expert, Peugeot RCZ, Peugeot Partner, Peugeot Boxer.

Чому варто звернутися в нашу компанію

 • Наша компанія пропонує професійний ремонт турбокомпресора Peugeot і інших марок в Україні (Київ, Львів, Харків, Одеса, інші регіони). Для нас головне - це якість, тому ми підібрали команду професіоналів, оснастили наш центр за останнім словом техніки.
 • Ми впевнені в результаті і даємо гарантію 2 роки.
 • Пропонуємо оперативність, високий рівень сервісу і ціни на ремонт турбін нижче, ніж у конкурентів. Мінімальна вартість ремонтних робіт - 600 гривень.
 • Наша компанія працює без вихідних. Не варто затягувати з ремонтом турбін, це може мати негативні наслідки.

Звертайтеся в Turbotechnic, ми відновимо турбонагнетатель швидко і недорого. Консультація за телефонами: (096) 732-37-37, (095) 732-37-37, (073) 732-37-37.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot