СТО “TurboTechnic”

Знижка на всі запчастини 30 %

СТО «TurboTechnik» є спеціалізованою майстернею з технічного сервісу транспортних засобів у Києві. Центр укомплектований функціональним обладнанням. Команда висококваліфікованих майстрів готова впоратися із завданнями різного рівня складності. На всі види ремонту надається гарантія якості.

Наші послуги

Обслуговування транспортного засобу за регламентом впливає на безпеку та комфорт під час поїздок містом та за його межами. Практика показує, що знайти надійного виконавця складно.

Компанія «TurboTechnik» – технічний сервіс з репутацією на ринку. Пропонуємо послуги з відновлення, діагностики робочих вузлів транспортних засобів.

Виконаємо такі види робіт:

 • комплексна діагностика ходової частини;
 • заміна робочих вузлів підвіски;
 • встановлення гальмівних колодок;
 • перевірка вихлопу;
 • аналіз стану вакуумної системи;
 • відновлення стартера, генератора;
 • заміна ГРМ (в т.ч. ременя);
 • встановлення нових кермових рейок;
 • ремонт турбокомпресора (пакети: base, standart, capital).

 

Гарантуємо оперативність та дотримання чинних стандартів якості. Точна вартість робіт буде відома після детальної діагностики транспортного засобу.

Команда майстрів регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Фахівці стежать за технічними інноваціями на ринку та вдосконалюють свої практичні навички. Штатним токарям, шліфувальникам присвоєно VI розряд.

Роботи проводять на сертифікованому устаткуванні від відомих європейських виробників. У розпорядженні професіоналів ЧПУ верстати, підйомники, стенди для налаштування та балансування, програматори, тестери, піскоструми, мийки.

 

Чому варто вибрати наш автосервіс?

За десятки років ми накопичили багатий досвід і завоювали довіру клієнтів. Наявність у Києві сотень автосервісів впливає на високий рівень конкуренції.

Наші основні переваги:

 1. Кваліфікований персонал.
 2. Сучасне технічне встаткування.
 3. Повний доступ до інформації.
 4. Високий рівень безпеки.
 5. Комфортна зона очікування для клієнтів.
 6. Прозоре ціноутворення (відсутні приховані платежі).

У нашому сервісному центрі передбачені зручні форми оплати послуг (готівковий/безготівковий розрахунок). Беремося за легкові, вантажні авто всіх марок: Mercedes, BMW, Audi, Renault, Mitsubishi, Volvo, Skoda, Jeep та багато інших. ін.

Наявність власного складу оригінальних запчастин дозволяє мінімізувати тривалість надання послуги. Вам не доведеться довго чекати на необхідну деталь. Співпраця тільки з перевіреними постачальниками дозволяє нам на 100% бути впевненими як використаний матеріал.

Для запису зателефонуйте менеджеру за вказаними номерами телефонів. Якщо всі бокси зайняті, то клієнту призначається вільна дата. Також на сайті доступна онлайн форма зворотного зв'язку. Усі консультації щодо автомобілів надаються операторами безкоштовно. Звертайтесь у будь-який час!

Наша адреса: Київ, Якова Качури 1а

Телефон 0938094138