Ремонт турбін у Києві

Раціональність заміни турбокомпресора новим, часто ставить під сумнів можливість проведення незначного або капітального ремонту турбіни. Невеликий або капітальний ремонт турбіни найчастіше допомагає зберегти велику суму грошей при ремонті машини.

Повністю оновлений турбокомпресор буде служити не гірше нового. Досвід експлуатування показав, що різниця в терміні служби відремонтованої і нової турбіни незначна, а часом і зовсім відсутня. Крім того, існує складність придбання турбін, через зняття їх з виробництва.

ПЕРЕВАГИ РЕМОНТУ ТУРБІН В НАШОМУ СЕРВІСІ

Компанія Turbotechnic має у своєму розпорядженні мережу новітніх і повністю обладнаних автомайстерень, на яких відбувається ремонт кваліфікованими фахівцями на найвищому рівні. Наші фахівці можуть відремонтувати і відновити турбіни всіх легкових і вантажних марок автомобілів. Багаторічний досвід роботи, сучасне обладнання, висококваліфіковані спеціально навчені співробітники і гарантія якості, завдяки цьому у нас ви отримаєте висококласні послуги з ремонту, заміни та відновлення турбіни. Співробітники Turbotechnic нададуть вам відповіді на всі питання, що цікавлять вас щодо ремонту та експлуатації турбокомпресора, також визначать несправності, провівши повну діагностику турбокомпресора. У наших СТО ми використовуємо новітнє обладнання, завдяки якому наші фахівці усунуть несправність турбіни будь-якої складності. Гарантія на 2 роки, поширюється на наступні послуги:

  • розбирання;
  • заміна вала і геометрії;
  • заміна ремкомплекта;
  • заміна крила;
  • балансування турбіни;
  • перевірка турбіни;
  • складання турбокомпресора.

ПРИЧИНИ ПОЛОМОК ТУРБОКОМПРЕСОРІВ

При производстве современных турбокомпрессоров используются автоматические высокотехнологичные линии, поэтому производители исключают наличие дефектов в продукции. Производство проходит под строгим и автоматизированным контролем. Но во время эксплуатации турбины добиться такого эффекта невозможно, и как следствие появляются проблемы. Очень часто турбокомпрессор ломается раньше срока. Новые турбонагнетатели не исключение, они так же по разным причинам могут выйти из строя, не проработав и года.

Необхідно визначити причину виходу з ладу турбіни до її заміни. Якщо не встановити причину поломки і не усунути, то витрачені кошти на заміну або ремонт будуть витрачені даремно і турбіна знову зламається. Часто причиною поломки є зовнішні впливи. Сам турбокомпресор не складається із запчастин, схильних до надмірного зносу, що працюють в режимах, розрахованих виробником. Термін служби турбокомпресора прирівнюється до терміну служби двигуна. При виробництві сучасних турбокомпресорів використовуються автоматичні високотехнологічні лінії, тому виробники виключають наявність дефектів в продукції. Виробництво проходить під строгим і автоматизованим контролем. Але під час експлуатації турбіни, домогтися такого ефекту неможливо, і як наслідок з'являються проблеми. Дуже часто турбокомпресор ламається раніше терміну. Нові турбоіни не виняток, вони так само з різних причин можуть вийти з ладу, не пропрацювавши і року.   

Ремонт BASE

от 599 до 1099 грн. Дефектовка, замена изношенных узлов, балансировка, механическая обработка вала, установка.

Ремонт STANDART

от 1100 до 1999 грн. Ремонт BASE + замена крыльчаток, регулировка турбины на стенде

Ремонт CAPITAL

от 2000 до 3499 грн. STANDART + замена вала, восстановление геометрии, установка ремкомплекта (в т.ч. крыльчаток), балансировка, сборка, регулировка турбин.
Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін  Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot