Ремонт турбін Rover

Компанія Turbotechnic виконує ремонт турбокомпресорів легкових автомобілів Rover в Україні будь-якої складності. Сучасне обладнання і досвідчений персонал - запорука нашого успіху.

Ознаки несправності турбокомпресорів

Більшість власників вже не раз ремонтували автомобілі Rover і знають, що несправність легше попередити, ніж усувати. Це стосується і турбокомпресора, який можливо вже зносився і йому потрібен ремонт.

Рекомендуємо провести діагностику турбіни для Rove r, якщо:

  • ви помітили, що потужність автомобіля впала, підвищився витрата палива;
  • продукти горіння синюватого кольору, іноді білого або чорного;
  • з боку турбокомпресора чутні сторонні шуми;
  • підвищився витрата масла.

Такі симптоми - це сигнал, що необхідно звернутися за професійною допомогою. Наші майстри проведуть комплексну діагностику турбін, визначать причину поломки і виберуть оптимальну технологію її усунення.

Діагностика турбокомпресора Rover

Турбіна - складний вузол, тому при її діагностиці проводиться комплексна перевірка, в тому числі деяких систем двигуна. Наші фахівці проводять візуальний огляд. Обов'язково необхідно очистити турбокомпресор від бруду і пилу, промити тракти, інтеркулер, EGR. Це потрібно для видалення сторонніх елементів і гару з турбін. Також вузол тестується на комп'ютерному стенді, який дозволяє виявити приховані дефекти роботи.

Заміна турбіни може знадобитися при сильних пошкодженнях (наприклад - тріщина корпусу). В інших ситуаціях наші майстри економлять ваші гроші і проводять ремонт турбокомпресора Rover, при необхідності змінюють вийшли з ладу деталі.

Як ми працюємо

Наші майстри мають досвід роботи з турбінами Rover, знають особливості їх функціонування та нюанси ремонту. Центр оснащений сучасним обладнанням, що гарантує високу якість ремонту. Майстри виконують обов'язкову балансування роторного вала. Це високоточна операція, яка проводиться тільки в спеціалізованих центрах.

Наша компанія працює з турбокомпресор моделей Rover 200, Rover 220, Rover 420, Rover 600, Rover 620, Rover 75, Rover MG R75, Rover MG ZT та інших. Після проведення ремонтних робіт турбіна проходить перевірку на стенді, тільки потім видається замовнику.

Чому варто звернутися до нас

Наша компанія проводить ремонт турбін Ровер і інших марок автомобілів вже 12 років. За цей час ми зібрали безцінний досвід, підібрали, навчили фахівців і можемо з упевненістю гарантувати високу якість. Про це говорить гарантія два роки, яку ми видаємо.

Ми працюємо по всій території України (Київ, Львів, Харків, Одеса). Якщо необхідний терміновий ремонт, ми надаємо таку послугу - наші майстри відновлять турбокомпресор всього за один день. Консультацію з питань роботи компанії, ремонту та безкоштовної доставки ви можете отримати у наших менеджерів по телефону або в нашому офісі.

Ми на практиці довели, що висока швидкість робіт без втрати якості і помірні ціни на ремонт турбін - це реально. Звертайтеся в нашу компанію при найменших ознаках поломки турбокомпресора. Пам'ятайте, несвоєчасне усунення несправності може посилити проблему і завдати шкоди не тільки турбіні, а й двигуну.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін  Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot