Ремонт турбін Dodge

Професійний ремонт турбін Dodge - відповідальне завдання, довіряти яке слід тільки кваліфікованим майстрам. При проведенні робіт фахівці з абсолютною точністю визначають причину несправності, ступінь пошкодження обладнання, підбирають варіанти відновлення або заміни. Компанія «Turbotechnic» надає комплексні послуги з ремонту турбокомпресора Dodge, здійснює продаж оригінальних запчастин від перевірених дилерів.

Які моделі обслуговують майстри компанії?

Фахівці готові виконати ремонт турбонагнітач будь-яких моделей відомого автоконцерну Dodge. Ми підбираємо оптимальні рішення при обслуговуванні техніки, проводимо діагностику перед початком робіт. Серед моделей, власники яких звертаються за допомогою, зустрічаються: Viper, Ram, Journey, Charger, Avenger та інші.

Після завершення ремонту майстри нададуть детальну консультацію та рекомендації щодо експлуатації транспортного засобу та продовження роботи турбіни. У разі необхідності заміни комплектуючих фахівці встановлюють тільки оригінальне обладнання від провідних світових виробників.

Чому послуги нашої компанії користуються попитом автовласників?

Майстри компанії «Turbotechnic» займаються ремонтом турбін автомобілів Dodge протягом багатьох років. Великий практичний досвід і теоретичні знання - головні причини високого результату обслуговування. Вигідні переваги звернення до нас:

  • використання сучасного діагностичного обладнання;
  • гнучкі ціни на ремонт від фахівців компанії;
  • широкий вибір оригінальних запчастин;
  • максимально короткі терміни виконання ремонту.

Ми гарантуємо чудову якість техніки, що поставляється, довговічність і надійність турбін. Для автовласників доступні вигідні умови гарантійного обслуговування.

Причини несправності турбіни

Викликати проблеми з турбінами можуть різні причини. Щоб попередити несправності і уникнути серйозних проблем в майбутньому важливо звертати увагу на роботу автомобіля. Першими ознаками пошкодження обладнання можуть бути втрата тяги, запах гару або стуки під капотом. Найбільш поширені причини несправностей:

  • механічні пошкодження турбіни в результаті зносу, неправильного встановлення або самостійного ремонту;
  • застосування масла низької якості з домішками або забрудненням важкими частинками;
  • деформація повітряного шланга.

Майстри компанії «Turbotechnic» забезпечують професійне технічне обслуговування турбін. Ваш автомобіль буде стабільно працювати протягом багатьох років.

Терміни ремонту і гарантія

Необхідний на ремонт час залежить від ступеня пошкодження турбіни, складнощів в усуненні несправності. Точні терміни розраховуються майстром і узгоджуються з клієнтом в кожному індивідуальному випадку окремо. Передбачена можливість швидкого ремонту, при якій забрати автомобіль можна протягом 24 годин після звернення.

Компанія «Turbotechnic» пропонує 2 роки гарантії на надані послуги і комплектуючі, що використовуються в процесі ремонту. Такий підхід є підтвердженням високої якості обладнання, професіоналізму у вирішенні найскладніших технічних завдань при роботі з турбінами для Dodge.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін  Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot