Ремонт турбін Mercedes (Мерседес)

Несправність турбіни для Mercedes може стати причиною поломки самого двигуна. Компанія Turbotechnic пропонує вам заощадити на покупці нового турбокомпресора. Ми виконуємо ремонт турбокомпресора Mercedes будь-якої складності швидко, якісно, з гарантією 2 роки.

Ознаки поломки турбонаддува

Незважаючи на те, що встановлений виробником ресурс турбіни великий, на практиці вона виходить з ладу набагато раніше встановленого терміну. Підвищений знос виникає в результаті несвоєчасної заміни повітряних фільтрів, масла, використання неякісного палива.

Несправність наддуву можна визначити по ряду ознак:

  • зниження потужності двигуна;
  • поява свисту з боку наддуву;
  • вихлопні гази неприродного синього, іноді чорного або білого кольору;
  • висока витрата масла і палива.

При несправному турбокомпресорі двигун буде працювати, але експлуатувати авто категорично не рекомендується. Якщо з'явилися ознаки поломки, слід звернутися в нашу компанію для діагностики і ремонту.

Діагностика та особливості ремонту

Діагностику виконується комплексно. В першу чергу проводять огляд. Якщо візуально не вдалося визначити проблему, проводять наступні роботи:

  • зняття наддуву;
  • перевірку на стенді;
  • перевірку системи вихлопу;
  • перевірку тиску масла.

Майстри перевіряють ступінь зносу деталей турбіни на предмет відповідності допустимим параметрам. При необхідності, проводять заміну непридатних для роботи деталей на нові, оригінальні. Діагностика дозволяє швидко і з високою точністю визначити причину поломки і вибрати технологію ремонту, вартість якої оптимальна. У рідкісних випадках відновити турбіну неможливо. У такій ситуації вирішити проблему допоможе тільки заміна вузла.

Перед проведенням ремонту турбокомпресор необхідно очистити від пилу, бруду, промити канали. Обов'язково перевіряється якість прилягання деталей. Якщо площину не ідеальна, проводиться шліфування. Після заміни несправних деталей, проводиться балансування вузла. Якщо має місце дисбаланс, він повинен бути усунутий. Заключний етап ремонту - перевірка вузла на комп'ютерному стенді. Якщо всі показники роботи в межах норми, вузол встановлюється на автомобіль.

У нас ви можете провести обслуговування і ремонт турбін Mercedes: Варіо, Віано, CAMG, Віто, Вані, Спринтер, SL і інших популярних моделей німецького виробника.

Чому обирають нас

Проводити ремонт турбонагнетателя на дому не рекомендується. Турбіна - високоточний вузол, робота з яким повинна проводитися з використанням спеціального обладнання. Компанія Turbotechnic більше 12 років виконує найскладніший ремонт турбін Мерседес в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших регіонах України. Ми впевнені в якості робіт і даємо гарантію два роки.

Можлива доставка через Нову пошту, Інтайм або іншим способом. Сучасне обладнання і чітко налагоджений робочий процес дозволяє виконувати роботи оперативно і пропонувати найнижчі ціни на ремонт турбін (від 600 гривень). Виконуємо і терміновий ремонт - наші майстри відновлять турбіну для вас протягом дня. Пам'ятайте, при підозрі на несправність турбонагнетателя, терміново зверніться до професіоналів для проведення ремонту. Це допоможе запобігти серйозну несправність і високі витрати на ремонт.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін  Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot