Ремонт турбін Hyundai

Компанія Turbotechnic понад 12 років займається ремонтом турбін Hyundai будь-якої складності. Володіючи штатом кваліфікованих фахівців і необхідним обладнанням, ми здатні гарантувати відновлення робочого стану турбокомпресора всього за 24 годину.

Чому саме Turbotechnic?

Ми відповідально ставимося до своїх обов'язків, у зв'язку з чим, виконуємо якісний ремонт турбін Хендай. Подібний підхід дозволяє гарантувати відновлення коректної роботи турбіни автомобіля, а також наявність необхідних для ремонту запчастин і комплектуючих. Компанія Turbotechnic займає лідируючі позиції на ринку послуг, завдяки ряду переваг в порівнянні з конкурентами:

 • Ремонт турбонагнетателя виконується виключно за допомогою оригінальних комплектуючих, що дозволяє гарантувати високу якість робіт;
 • Найдоступніші розцінки серед всіх пропозицій, представлених на ринку;
 • Гарантія на проведені роботи - 2 роки, незалежно від пробігу автомобіля;
 • Можливість виконання термінового ремонту.

Як проходить ремонт агрегату?

Ремонт турбокомпресора Hyundai проходить в кілька основних етапів:

 • Зовнішній огляд механізмів на предмет наявності всіх деталей і для визначення ступеня зносу.
 • Виявляються деформації та інші дефекти, що впливають на коректну роботу агрегату.
 • Демонтаж «равликів» і огляд крильчаток на наявність серйозних ушкоджень. В ході подальшого розбору центральній частині механізму, деталі промивають за допомогою спеціалізованого обладнання, що дозволяє повністю очистити їх від забруднень і відкладень, утворених в ході експлуатації.
 • Дефектовка деталей, що дозволяє виявити ремонтопридатність деталей;
 • Заміна пошкоджених і не підлягають ремонту елементів;

Оскільки використовуються тільки оригінальні деталі, які автовласник може купити, на кшталт крильчаток, втулок осей і інших, вдається гарантувати тривалу роботу відремонтованої турбіни.

Найбільш поширені проблеми турбін Hyundai

Турбіни Hyundai найчастіше потрапляють до нас з типовими несправностями, характерними для більшості механізмів подібного роду. Перш за все, це:

 • Підвищений знос шийки вала, що значно знижує рівень тиску масла. Як правило, він викликаний надмірним зносом обладнання в слідстві порушення правил експлуатації.
 • Знос підшипника, яка вирішується заміною цього елемента на новий. До цього найчастіше призводить використання низькоякісного масла або його несвоєчасна заміна. Підшипники - досить проблемна частина турбін Hyundai.
 • Засмічення каналів турбін пригорілим маслом, в слідстві закипання двигуна.

Популярні моделі

 • Ми працюємо з усіма марками автомобілів, які використовують турбіни Hyundai, які можна знайти за номером агрегату. Серед них:
 • Hyundai - Van / Light Truck, Mighty, H350, Dynasty, Elantra, H100, i20, i30, i40, ix35, ix55, Equus, Galloper, Genesis, Getz, Grandeur, Lantra, NFSonata, Pony, Porter, SantaFe, SantaFeClassic, Santamo, S-Coupe, Solaris, Sonata, Starex (H1), Terracan, Trajet, Tucson, Veracruz, Verna, XG;
 • KIA - Sportage, Carnival Sedona, Sorrento, Pride, 1.5 CRI і багато інших;

Скільки займають ремонтні роботи?

Завдяки високій кваліфікації механіків і сучасному обладнанню, ремонт турбін проводяться в рекордно короткі терміни - від 4 годин, що дозволяє швидко і якісно відремонтувати автомобіль. Спеціально для клієнтів, яким потрібно вирішити проблему якомога швидше, ми надаємо послугу термінового ремонту.

Незважаючи на пробіг ремонтується автомобіля, будь-то вантажний чи легковий транспорт, відновлена турбіна буде працювати не менше двох років. Це є рекордним терміном для послуг подібного роду, що вигідно відрізняє нас від численних конкурентів.

Працюємо з виробниками турбін:
Ремонт турбін Lancia
Ремонт турбін Porsche
Ремонт турбін Jaguar
Ремонт турбін Isuzu
Ремонт турбін Lexus
Ремонт турбін Saab
Ремонт турбін Scania
Ремонт турбін Cummins
Ремонт турбін Alfa Romeo
Ремонт турбін Seat
Ремонт турбін Suzuki
Ремонт турбін Subaru
Ремонт турбін Land Rover
Ремонт турбін KIA
Ремонт турбін Jeep
Ремонт турбін Honda
Ремонт турбін Daihatsu
Ремонт турбін Renault
Ремонт турбін Dodge
Ремонт турбін Ford
Ремонт турбін Citroen
Ремонт турбін Fiat
Ремонт турбін Toyota
Ремонт турбін Nissan
Ремонт турбін Mitsubishi
Ремонт турбін Opel
Ремонт турбін Skoda
Ремонт турбін Mercedes
Ремонт турбін Mazda
Ремонт турбін Audi
Ремонт турбін Hyundai
Ремонт турбін Volvo
Ремонт турбін MAN
Ремонт турбін DAF
Ремонт турбін Volkswagen
Ремонт турбін Rover
Ремонт турбін BMW
Ремонт турбін Peugeot